Мова / Язык

Екскурсії по Чернігову. Сайт екскурсовода Івана Коцюри

(093) 149-86-45
(095) 470-64-58
(097) 606-50-20

ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПИВЗАВОДПивзавод у Чернігові був побудований у 1976 р. з використанням чеських технологій. Його продукція продавалася на території Чернігівщини, а також в сусідніх Київській, Сумській та Брянській областях.


Сьогодні тут працюють понад 350 фахівців, які добре знають і люблять свою справу, а щодня може розливатися до 1,5 млн. літрів пива! Саме завдяки копіткій праці експертів і сучасному обладнанню пивзаводу - вода, солод, хміль та дріжджі перетворюються у найбільш відомі торгові марки пива в Україні - Stella Artois Світле, Staropramen Cвітле, Staropramen Пшеничне, Taller, Taller Maibock, Beck's, Чернігівське Світле, Чернігівське Кріплене, Чернігівське Lager, Чернігівське Біле, Рогань Традиційне Світле, Хмелевус. Що важливо, пивзавод має свої глибоководні свердловини й новітні очисні споруди.

Екскурсія пивзаводом, як правило, починається з невеликої лекції про історію та сьогодення пивзаводу, правила безпеки перебування на його території, вона також включає перегляд фільму. Основна її частина - власне сама екскурсія виробничим процесом, тобто різними цехами пивзаводу відповідно до технології та хронології виготовлення напою. Нарешті, заключною та найбільш приємною частиною екскурсії і в той же час її головною кульмінацією є дегустація всіх сортів пива, які варяться на пивзаводі!