Мова / Язык

Екскурсії по Чернігову. Сайт екскурсовода Івана Коцюри

(093) 149-86-45
(095) 470-64-58
(097) 606-50-20

ЧЕРНІГІВ – МІСТО ЛЕГЕНД! (3 години)Останнім часом Чернігів все частіше називають «містом легенд»! Справді, захоплюючі дух легенди і перекази супроводжують всю його історію, починаючи від заснування і завершуючи сьогоденням! За більш ніж 13 століть накопичилося стільки легенд, що їм можна було б присвятити цілу книгу! Практично з кожним древнім храмом, старовинним будинком, пам'ятником або видатною особистістю міста пов'язана та чи інша легенда! А скільки ще таємниць ховають в собі загадкові підземелля Антонієвих печер!


Під час екскурсії Ви побачите:

- велетенських розмірів курган, де був похований легендарний засновник міста князь Чорний; ви також дізнаєтеся трагічну історію кохання його доньки - княжни Чорної!


- містичний «Будинок Мазепи», під яким гетьман ніби то закопав всі свої скарби, які до нашого часу охороняє привид його коханої дівчини - Мотрі Кочубей!

- соборну дзвіницю, де колись висів величезний «Потьомкінський» дзвін вагою 855 пудів!

- монастирський храм, в якому був похований «Чернігівський Дракула» - генеральний обозний Василь Дунін-Борковський!

- колишню садибу, під будівлями якої, можливо, й досі знаходиться так і не знайдене до нашого часу золото гетьмана Павла Полуботка!

- підземну галерею в Антонієвих печерах, де з'являється привид ченця Тарасія!

- загадкові ворота, від яких, за переказами, починався підземний хід з Антонієвих печер до самого Києва!

- високу дзвіницю, яка мала б бути вищою за дзвіницю Києво-Печерської Лаври!

І багато багато іншого! Це легка, весела, не обтяжена «нудними» датами та зайвими історичними подробицями екскурсія для всієї родини!