Мова / Язык

Екскурсії по Чернігову. Сайт екскурсовода Івана Коцюри

(093) 149-86-45
(095) 470-64-58
(097) 606-50-20

ПРО ЕКСКУРСОВОДА

>>>фото>>>

Іван Коцюра народився у 1975 р. Після закінчення Чернігівського музичного коледжу (1997) вступає до Національної музичної академії України (м.Київ). У 2003 р. отримує диплом про вищу освіту за спеціальністю «Історія та теорія музики».

З 2005 р. працює викладачем Чернігівського музичного коледжа ім. Л.Ревуцького та завідувачем кабінету-музею Історії музичної культури Чернігівщини, а також починає проводити оглядові екскурсії по Чернігову..

У 2008 р. закінчив курси «Основи екскурсоведення» при Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації, отримавши кваліфікацію «екскурсовод».

У 2009 р. закінчив курси за спеціальністю «Менеджмент туристичної індустрії» при Інституті туризму Федерації профспілок України (м.Київ), отримавши кваліфікацію «менеджер туризму». В якості екскурсовода Іван Коцюра співпрацює з Чернігівським міським інформаційно-туристичним центром, Чернігівським обласним департаментом туризму, багатьма туристичними фірмами та агенціями міста.

У 2010 р. чернігівським міською головою за участь у виставці «Чернігів туристичний» Іван Коцюра був нагороджений дипломом, а за «вагомий особистий внесок у розвиток екскурсійного туризму міста Чернігова» - грамотою Управління інвестицій і туризму Чернігівської міської ради.

>>>фото>>>

У 2012 р. Чернігівською міською радою «за вагомий особистий внесок у розвиток туристичної галузі Чернігова» Іван Коцюра був нагороджений Почесною грамотою.

За підсумками 2018 р. та участі в конкурсі "Чернігівщина туристична. Вибір року", Іван Коцюра став переможцем у номінації "Фахівець Туристичного супроводу".

У 2021 р. Іван Коцюра провів майже 300 екскурсій - як оглядових, по Чернігову та Седневу, так і в якості супроводжуючого туристичну групу гіда – під час турів до Києва, Білої Церкви, Умані, Переяслава-Хмельницького, Батурина, Новгород-Сіверського, Качанівки, Тростянця, Ніжина, Прилук, Глухова, Путивля, Міжриченського парку тощо.

У 2021 р. був нагороджений медаллю Національної спілки краєзнавців України.

Іван Коцюра є автором численних статей та заміток з краєзнавчої та історичної тематики в чернігівських газетах та інтеренет-виданнях.


Документи:

- посвідчення
- свідоцтво
- свідоцтво (титульний лист)
- свідоцтво (розворот)
- додаток до свідоцтва

Грамоти:

- "Фахівець Туристичного Супроводу" переможець в номінації "Чернігівщина туристична. Вибір року"
- диплом
- грамота
- почесна грамота 1 2