Мова / Язык

Екскурсії по Чернігову. Сайт екскурсовода Івана Коцюри

(093) 149-86-45
(095) 470-64-58
(097) 606-50-20

ШУКАЄТЕ ЕКСКУРСОВОДА ПО ЧЕРНІГОВУ? - НЕМАЄ НІЧОГО ПРОСТІШЕ!!!


Екскурсовод фото

  Вітаю! Мене звати Іван! Я - професійний гід, і вже майже 15 років займаюся проведенням екскурсій по своєму рідному і улюбленому місту Чернігову! «Відчувається, що ви дуже любите своє місто і дуже пишаєтеся ним!» - це найкраще, що мені коли-небудь доводилося чути на свою адресу від туристів! І це дійсно так! Як жеж тут не пишатися, адже Чернігів – дуже стародавнє і дуже красиве місто з величезною кількістю унікальних пам'яток архітектури та багатою історією, оповитою численними легендами й переказами! Тому найбільша для мене «проблема» під час екскурсії - бажання розповісти і показати гостям міста все й одразу! А самий цей час, як правило, пролітає непомітно! Екскурсії можуть тривати від кількох годин до кількох днів, бути пішими або на транспорті, оглядовими або тематичними, індивідуальними або груповими, для дорослої або дитячої аудиторії, заздалегідь складеним планом або за авторським маршрутом замовника, з відвідуванням тільки Чернігова або з виїздом у сусіднє містечко Седнів, українською або російською мовами. А родзинкою моїх екскурсій є спів в підземних храмах Антонієвих печер! Оскільки за першою освітою я музикант і співаю в церковному хорі, то з радістю заспіваю і для Вас!

Отже, я запрошую Вас на екскурсію до Чернігова!

ЕКСКУРСІЇ ЧЕРНІГІВ І СЕДНІВ (детально...)

Про екскурсовода
Стаття про гіда
Інтерв'ю з екскурсоводом
Прогулянка з сайтом doroga.ua

грамота
За підсумками 2018р. і участі в конкурсі "Чернігівщина туристична. Вибір року",
я став переможцем в номінації
"Фахівець Туристичного Супроводу" !
нагородження


Наше місто обов'язково варто відвідати, тому що Чернігів – це:

Чернігів - це:

Троїцький собор

- Одне з найдавніших міст України-Русі, якому вже понад 1300 років!
- Місто, яке М.Грушевський назвав «Українською Равенною» і «гегемоном усього українського Лівобережжя»
- Одне з трьох історичних міст України, разом з Києвом і Львовом
- «Музей під відкритим небом», в якому збереглося 50 пам'яток архітектури ХІ - ХІХ ст.., в тому числі 5 храмів домонгольського періоду (ХІ-ХІІІ ст..) - третина з усіх в Україні!
- Столиця найбільшого на Русі князівства, яке простягалося від Кримського півострова до сучасного Підмосков'я!
- Місто, в якому княжили Володимир Мономах і Ігор Святославич - герой «Слова про похід Ігорів», і де здійснював свої знамениті подвиги билинний богатир Ілля Муромець!
- Місто, в якому виявлена дюжина стародавніх скарбів, але й досі залишається незнайденим золото гетьманів Івана Мазепи та Павла Полуботка!

Логотип Чернігова

  Під час екскурсії ви відвідаєте найдавніший собор, що зберігся з часів Київської Русі, побачите знамениті чернігівські гармати, спуститесь у найвищу в Україні підземну церкву, оціните велич найбільшої у Східній Європі «земляної піраміди», а також помилуєтеся чудовою панорамою міста з найвищої на Лівобережжі Дніпра дзвіниці! Ну і звичайно ж, почуєте захоплюючі дух легенди і перекази стародавнього Чернігова, яких чимало назбиралося за 13-вікову його історію! Наприклад, історію кохання гетьмана Мазепи і Мотрі Кочубей, переказ про «Потьомкінський» дзвін, легенду про пригоди чернігівського упиря, розповідь про привида ченця в Антонієвих печерах, та багато інших!

Екскурсію по Чернігову найкраще поєднати з відвідинами древнього СЕДНЕВА або з екскурсією на Чернігівський ПИВЗАВОД.Відгуки


Оценка -
Дякуємо за незабутні враження від екскурсії!
Чернігів та Седнів сильні місця - тому і екскурсоводи потужні!
Розумієш історію та майбутнє глибше, тому ще раз - ДЯКУЄМО!
Шкода тільки, що ФК Черкаси програли...
Оценка -
Перший раз були у Чернiговi, та вирiшили не просто гуляти вулицями мiста, а дiзнатись щось нове. Ми дуже задоволенi нашим вибором гiда - Iваном ))) Вiн виявився не тiльки дуже обiзнаним та цiкавим спiвбесiдником, а й ще дуже iнтелигентним та культурним чоловiком! Радимо його як насправдi закоханого в свою справу гiда у Чернiговi...
Оценка -
Дякую пану Івану за чудову екскурсію! Дізналася багато цікавого про Чернігів, було пізнавально та креативно, з позитивом. Екскурсовод допоміг по-новому поглянути на знайомі місця, які бачила багато разів, але не підозрювала про їх неймовірну історію. Така захоплива розповідь надихає пізнавати рідне місто глибше! Особливо вразили Антонієві печери та спів у них.
Оценка -
Надзвичайно фахово і цікаво! Ще і ще раз буду відвідувати чарівне місто Чернігів для дотику до нескінченної історії славетного міста за посередництва найосвідченішого провідника -пана Івана
Оценка -
Побували в Чернігові, відчули енергетику міста з 1000-літньою історією. Зелень, спів пташок у парку, тиша, незвична для великих міст. Висловлюємо вдячність екскурсоводу Івану за пізнавальну, приємну прогулянку!! 3 години пролетіли непомітно. Дякуємо за цікаву подачу матеріалу, за гумор, за спів у підземному храмі!! Своє серце лишили в Чернігові

Оставить отзыв

Имя:
Email:
Отзыв:
- Оценка