Мова / Язык

Екскурсії по Чернігову. Сайт екскурсовода Івана Коцюри

(093) 149-86-45
(095) 470-64-58
(097) 606-50-20

ШУКАЄТЕ ЕКСКУРСОВОДА ПО ЧЕРНІГОВУ? - НЕМАЄ НІЧОГО ПРОСТІШЕ!!!


Екскурсовод фото

  Вітаю! Мене звати Іван! Я - професійний гід, і вже майже 15 років займаюся проведенням екскурсій по своєму рідному і улюбленому місту Чернігову! «Відчувається, що ви дуже любите своє місто і дуже пишаєтеся ним!» - це найкраще, що мені коли-небудь доводилося чути на свою адресу від туристів! І це дійсно так! Як жеж тут не пишатися, адже Чернігів – дуже стародавнє і дуже красиве місто з величезною кількістю унікальних пам'яток архітектури та багатою історією, оповитою численними легендами й переказами! Тому найбільша для мене «проблема» під час екскурсії - бажання розповісти і показати гостям міста все й одразу! А самий цей час, як правило, пролітає непомітно! Екскурсії можуть тривати від кількох годин до кількох днів, бути пішими або на транспорті, оглядовими або тематичними, індивідуальними або груповими, для дорослої або дитячої аудиторії, заздалегідь складеним планом або за авторським маршрутом замовника, з відвідуванням тільки Чернігова або з виїздом у сусіднє містечко Седнів, українською або російською мовами. А родзинкою моїх екскурсій є спів в підземних храмах Антонієвих печер! Оскільки за першою освітою я музикант і співаю в церковному хорі, то з радістю заспіваю і для Вас!

Отже, я запрошую Вас на екскурсію до Чернігова!

ЕКСКУРСІЇ ЧЕРНІГІВ І СЕДНІВ (детально...)

Про екскурсовода
Стаття про гіда
Інтерв'ю з екскурсоводом
Прогулянка з сайтом doroga.ua

грамота
За підсумками 2018р. і участі в конкурсі "Чернігівщина туристична. Вибір року",
я став переможцем в номінації
"Фахівець Туристичного Супроводу" !
нагородження


Наше місто обов'язково варто відвідати, тому що Чернігів – це:

Чернігів - це:

Троїцький собор

- Одне з найдавніших міст України-Русі, якому вже понад 1300 років!
- Місто, яке М.Грушевський назвав «Українською Равенною» і «гегемоном усього українського Лівобережжя»
- Одне з трьох історичних міст України, разом з Києвом і Львовом
- «Музей під відкритим небом», в якому збереглося 50 пам'яток архітектури ХІ - ХІХ ст.., в тому числі 5 храмів домонгольського періоду (ХІ-ХІІІ ст..) - третина з усіх в Україні!
- Столиця найбільшого на Русі князівства, яке простягалося від Кримського півострова до сучасного Підмосков'я!
- Місто, в якому княжили Володимир Мономах і Ігор Святославич - герой «Слова про похід Ігорів», і де здійснював свої знамениті подвиги билинний богатир Ілля Муромець!
- Місто, в якому виявлена дюжина стародавніх скарбів, але й досі залишається незнайденим золото гетьманів Івана Мазепи та Павла Полуботка!

Логотип Чернігова

  Під час екскурсії ви відвідаєте найдавніший собор, що зберігся з часів Київської Русі, побачите знамениті чернігівські гармати, спуститесь у найвищу в Україні підземну церкву, оціните велич найбільшої у Східній Європі «земляної піраміди», а також помилуєтеся чудовою панорамою міста з найвищої на Лівобережжі Дніпра дзвіниці! Ну і звичайно ж, почуєте захоплюючі дух легенди і перекази стародавнього Чернігова, яких чимало назбиралося за 13-вікову його історію! Наприклад, історію кохання гетьмана Мазепи і Мотрі Кочубей, переказ про «Потьомкінський» дзвін, легенду про пригоди чернігівського упиря, розповідь про привида ченця в Антонієвих печерах, та багато інших!

Екскурсію по Чернігову найкраще поєднати з відвідинами древнього СЕДНЕВА або з екскурсією на Чернігівський ПИВЗАВОД.Відгуки


Оценка -
Дуже класний гід. Усе як домовлялися, чітко, без нюансів. А ще, дуже цікава розповідь та підлаштування до ситуації. Коли ми були, було неочікувано холодно і вітер, але Іван зробив усе, аби ми не змерзли та при тому, щоб було цікаво.
Оценка -
Приїжджали із Києва машинами. До цього, телефоном зв"язалася із Іваном.
Всі домовленності щодо часу та порядку оглядової екскурсії було чітко виконано. Отримали чітку, інтересну та кваліфіковану екскурсію та багато нової для всіх нас історичної та не тільки інформації. Екскурсовод приємна, кваліфікована та пластична до побажань кліентів людина. рекомендуємо однозначно. Дякуємо Іване. Влітку плануємо з вами поїздку до інших чарівних місць Чернігівщини.
Оценка -
Після Києва, Чернігів здається дуже спокійним, затишним, малолюдним. Панує атмосфера "вихідного дня"!!)
Ми дуже вдячні екскурсоводу Івану за приємну, змістовну прогулянку. 3 години промайнули непомітно, навіть діти не втомилися. Окремо ДЯКУЄМО за спів в печерному храмі!!)
Також нам дуже сподобалися будиночки з дерев'яним мереживом!!
Оценка -
Були в славетному місті Чернігові 2 дні. І ці два дні поспіль нам невимовно пощастило бути в компанії гіда- екскурсовода Івана Коцюри. Це людина, яка не тільки безмежно любить своє місто, володіє вичерпною інформацією про його історичне минуле і сучасність, а й що найголовніше: вміє захоплювати своєю розповіддю, прекрасно і з гумором веде діалог з туристами , знає відповідь на будь-яке запитання.
Тому сміливо можу рекомендувати Івана Коцюру всім охочим познайомитися з прекрасною і славетною Чернігівщиною...
Оценка -
Були на оглядовій екскурсії. Три години пролетіли непомітно - дуже цікаво, насичено історичними фактами. Змогли перенестися в старовинний Чернігів. Чудове місто та дуже професійний гід.
А спів Івана у печерах - просто до мурах.
Дякую за цікавенну екскурсію! Усім раджу!

Оставить отзыв

Имя:
Email:
Отзыв:
- Оценка