Мова / Язык

Екскурсії по Чернігову. Сайт екскурсовода Івана Коцюри

(093) 149-86-45
(095) 470-64-58
(097) 606-50-20

ШУКАЄТЕ ЕКСКУРСОВОДА ПО ЧЕРНІГОВУ? - НЕМАЄ НІЧОГО ПРОСТІШЕ!!!


Екскурсовод фото

  Вітаю! Мене звати Іван! Я - професійний гід, і вже майже 20 років займаюся проведенням екскурсій по своєму рідному і улюбленому місту Чернігову! «Відчувається, що ви дуже любите своє місто і дуже пишаєтеся ним!» - це найкраще, що мені коли-небудь доводилося чути на свою адресу від туристів! І це дійсно так! Як жеж тут не пишатися, адже Чернігів – дуже стародавнє і дуже красиве місто з величезною кількістю унікальних пам'яток архітектури та багатою історією, оповитою численними легендами й переказами! Тому найбільша для мене «проблема» під час екскурсії - бажання розповісти і показати гостям міста все й одразу! А самий цей час, як правило, пролітає непомітно! Екскурсії можуть тривати від кількох годин до кількох днів, бути пішими або на транспорті, оглядовими або тематичними, індивідуальними або груповими, для дорослої або дитячої аудиторії, заздалегідь складеним планом або за авторським маршрутом замовника, з відвідуванням тільки Чернігова або з виїздом у сусіднє містечко Седнів. А родзинкою моїх екскурсій є спів в підземних храмах Антонієвих печер! Оскільки за першою освітою я музикант і співаю в церковному хорі, то з радістю заспіваю і для Вас!

Отже, я запрошую Вас на екскурсію до Чернігова!

ЕКСКУРСІЇ ЧЕРНІГІВ (детально...)

Про екскурсовода
Стаття про гіда


грамота
За підсумками 2018р. і участі в конкурсі "Чернігівщина туристична. Вибір року",
я став переможцем в номінації
"Фахівець Туристичного Супроводу" !
нагородження


Наше місто обов'язково варто відвідати, тому що Чернігів – це:

Чернігів - це:

Троїцький собор

- Одне з найдавніших міст України-Русі, якому вже понад 1300 років!
- Місто, яке М.Грушевський назвав «Українською Равенною» і «гегемоном усього українського Лівобережжя»
- Одне з трьох історичних міст України, разом з Києвом і Львовом
- «Музей під відкритим небом», в якому збереглося 50 пам'яток архітектури ХІ - ХІХ ст.., в тому числі 5 храмів домонгольського періоду (ХІ-ХІІІ ст..) - третина з усіх в Україні!
- Столиця найбільшого на Русі князівства, яке простягалося від Кримського півострова до сучасного Підмосков'я!
- Місто, в якому княжили Володимир Мономах і Ігор Святославич - герой «Слова про похід Ігорів», і де здійснював свої знамениті подвиги билинний богатир Ілля Муромець!
- Місто, в якому виявлена дюжина стародавніх скарбів, але й досі залишається незнайденим золото гетьманів Івана Мазепи та Павла Полуботка!

Логотип Чернігова

  Під час екскурсії ви відвідаєте найдавніший собор, що зберігся з часів Київської Русі, побачите знамениті чернігівські гармати, спуститесь у найвищу в Україні підземну церкву, оціните велич найбільшої у Східній Європі «земляної піраміди», а також помилуєтеся чудовою панорамою міста з найвищої на Лівобережжі Дніпра дзвіниці! Ну і звичайно ж, почуєте захоплюючі дух легенди і перекази стародавнього Чернігова, яких чимало назбиралося за 13-вікову його історію! Наприклад, історію кохання гетьмана Мазепи і Мотрі Кочубей, переказ про «Потьомкінський» дзвін, легенду про пригоди чернігівського упиря, розповідь про привида ченця в Антонієвих печерах, та багато інших!

Екскурсію по Чернігову найкраще поєднати з відвідинами древнього СЕДНЕВА або з екскурсією на Чернігівський ПИВЗАВОД.Відгуки


Оценка -
Іване,
Хочемо висловити щиру подяку від усієї нашої групи туристів з Києва за чудову екскурсію по Чернігову! ВАША відданість, професіоналізм
зробили нашу подорож незабутньою, розкривши нам усю красу і культурну спадщину Чернігова. Велике спасибі Вам.
З найкращими побажаннями,
Тур-група з Києва
"Столичні штучки"
Оценка -
Я насправді майже ніколи не залишаю відгуки, бо ніколи не читаю їх сама, але... Судячи з хронології вже наявних відгуків, ми можемо бути першими, хто відгукнеться про екскурсію містом Героїв у його новому статусі і в такі складні для нас усіх часи. Тому поспішаю повідомити, що справжній Чернігів уцілів, він привітний і затишний, хоча й скалічений. Його просто варто відвідати усім - і тим, хто його ще не бачив, і тим, хто бував там раніше. А пан Іван зробить ці відвідини незабутніми і змістовними.
Оценка -
Дякую пану Івану за чудову екскурсію! Було цікаво, пізнавально і мені, і дитині. Пан Іван дійсно професіонал своєї справи. Дізналися багато цікавого про Чернігів. Три години пролетіли як одна мить. Так, Чернігів - прекрасне місто! Ми вже плануємо наступну екскурсію з Іваном. Рекомендую всім!
Оценка -
Дуже дякую за змістовну екскурсію! Чудовий гід!! Рекомендую
Оценка -
Дуже задоволена екскурсією.
Рекомендую всім.
Іван, дякую!
Чернігів-прекрасне місто.
Відкрила для себе чудесне українське древнє місто, в якому живуть гостинні гарні люди-патріоти України.
Обов'язково приїду ще.

Оставить отзыв

Имя:
Email:
Отзыв:
- Оценка